SZKOLENIE DLA PANIEN MŁODYCH

Wedding SELF CARE (video)

Aneta Opała

dostępne od 05.2024

Ślub obok narodzin dziecka powinien być najpiękniejszym wspomnieniem w Twoim życiu. Niestety często dla panien młodych dzień ślubu wiąże się ze stresem. Składa się na to napięcie ostatnich przygotowań, presja czasu i oczekiwań bliskich, zmęczenie, ale też brak pewności siebie i… ludzie, którzy potrafią ten piękny dzień naprawdę zepsuć (nawet, kiedy chcą jak najlepiej).

Dzięki Wedding Help - Self Care możesz na wiele dni przed ślubem popracować nad tym, żeby uniknąć wielu stresujących sytuacji. Są sposoby na to, żeby zmartwienia, jakie pojawiają się w głowach panien młodych zastąpić umiejętnością panowania nad sytuacją. Nikt się nie rodzi z pewnością siebie, ale w trudnych sytuacjach bardzo przydaje się zarówno asertywność, jak i umiejętność podejmowania dobrych decyzji bez strachu przed ich konsekwencjami. Pewności siebie można się nauczyć. Pracując z trenerem mentalnym nad emocjami, łatwiej je zrozumiesz i będziesz potrafiła szybciej sobie z nimi poradzić. Jeśli nawet zdarzą się problemy, czy niespodziewane sytuacje, nie zepsują już Twojego wspaniałego nastroju.

Podczas półtoragodzinnego spotkania z Anetą Opałą dowiesz się, co jest dla Ciebie ważne, jakie są Twoje wartości, jak możesz umiejętnie zarządzać stresem i jak uczynić ze swojego ślubu prawdziwe święto, Wasze święto. Będziesz miała szansę na długo przed weselem przygotować się na niespodzianki (i je przewidywać), nauczysz skupiać się na ważnych rzeczach i odpuszczać te mniej istotne. Wreszcie będziesz miała okazję porozmawiać o tym, jak spędzić z ukochanym mężczyzną ostatnie godziny przed ślubem bez napięć, a w efekcie uśmiechać się do siebie nawzajem podczas samej ceremonii zaślubin i wesela. Trening mentalny to czas tylko dla Ciebie. Będzie to czas poświęcony Twoim potrzebom, Twoim marzeniom, Twoim lękom. Czas, podczas którego znajdziesz z trenerem mentalnym sposoby na uniknięcie wielu niepotrzebnie stresujących sytuacji. 
 
Bądź najszczęśliwszą osobą na swoim weselu – zaplanuj szczęście z trenerką Anetą Opałą

Dla kogo jest to szkolenie?
 • Dla przyszłych panien młodych
 • Dla nowoczesnych kobiet, dla których ważny jest rozwój osobisty
 • Dla kobiet, którym zależy na sobie i dobrym samopoczuciu 
 • Dla wszystkich pań, które cenią sobie harmonię i balans w życiu
 • Dla tych, które się boją, że nie będą miały oparcia w bliskiej osobie, gdy przyjdą kryzysy
 • Dla tych przyszłych matek, które chcą umiejętnie zarządzać swoimi emocjami
 • Dla każdej z Was, dla której ślub to najpiękniejsze święto w życiu
 • Dla tych, które chcą mieć wszystko zapięte „na ostatni guzik”.
Kim jest Aneta Opała?

Trener mentalny kobiet, biznesmenów, lekarzy i sportowców, wykładowca. Kobieta, która rozumie trudne emocje i uczy je oswajać, akceptować, a także umiejętnie nimi zarządzać. Zwolenniczka brania spraw w swoje ręce i przygotowywania się zawczasu na trudne momenty. Nie unika niewygodnych tematów. Rozważnie pomaga dostrzec dobre strony beznadziejnych sytuacji. Kobieta, która twierdzi, że pewności siebie można się nauczyć, a słowo „TAK” jest tak samo ważne jak „NIE”. 

Info dodatkowe:
 • Szkolenie będzie udostępnione od 15 grudnia 2022
 • Szkolenie można już kupić w atrakcyjnej cenie!
 • Więcej informacji znajdziesz w "Pobierz Program"