USŁUGA DLA KAŻDEGO

Indywidualny trening mentalny

by Aneta Opała

dostępne cały czas

Każdy z nas ma swój unikalny potencjał, swoje talenty, ale też bagaż doświadczeń. Nie każdy dostał w wyprawce z domu pakiet szczęścia, wspaniałych wspomnień, pewności siebie i dowartościowania. Patrząc na innych możemy mieć wrażenie, że urodzili się pewni siebie, a szczęście spadło im z nieba. Prawda jest taka, że wspierająca rodzina i partner to wielkie szczęście, ale pewności siebie i dbania o swoje życie można się nauczyć. Czasami nasze nawyki sabotują nasz sukces. Często mała zmiana może wprowadzić harmonię, poczucie szczęścia, spełnienia.

Zapraszam Cię do świata treningu mentalnego, pracy z głową, sercem, emocjami, przekonaniami. Nie obiecuję, że będziesz szczęśliwsza/szczęśliwszy, ale będziesz mieć pewność, że zrobiłaś/zrobiłeś wszystko, by swoje życie uczynić harmonijnym, pełnym świadomych wyborów i pozbawionym wpływu toksycznych ludzi. 
Bądź najszczęśliwszą osobą w odbiciu własnego lustra – zaplanuj podwyższenie jakości swojego życia z trenerką Anetą Opałą. 

Dla kogo jest ta usługa?
  • Dla osób, które chcą się rozwijać i osiągnąć sukces
  • Dla osób, którym zależy na sobie i dobrym samopoczuciu
  • Dla wszystkich, którzy cenią sobie harmonię i balans w życiu
  • Dla tych, których dom rodzinny nie obdarował poczuciem pewności siebie czy mocy sprawczej we własnym życiu
  • Dla matek, które chcą umiejętnie zarządzać swoimi emocjami i dać skrzydła dzieciom
  • Dla ciekawskich, którzy chcą znać nowe trendy w rozwoju i je mądrze wykorzystać.
Kim jest Aneta Opała?

Trener mentalny kobiet, biznesmenów, lekarzy i sportowców, wykładowca. Kobieta, która rozumie trudne emocje i uczy je oswajać, akceptować, a także umiejętnie nimi zarządzać. Zwolenniczka brania spraw w swoje ręce i przygotowywania się zawczasu na trudne momenty. Nie unika niewygodnych tematów. Rozważnie pomaga dostrzec dobre strony beznadziejnych sytuacji. Kobieta, która twierdzi, że pewności siebie można się nauczyć, a słowo „TAK” jest tak samo ważne jak „NIE”. Mama dwojga nastolatków, podróżniczka, restauratorka uwielbiająca próbować w życiu tego, co najlepsze.

Indywidualny trening mentalny
by Aneta Opała

499 zł

1000 zł