USŁUGA DLA KAŻDEGO

Konsultacje indywidualne
by Gabi Prządka

Wedding help

dostępne cały czas

Masz świetne miejsce, ale nie wiesz, czy pasuje do koncepcji? A może masz koncepcję, ale nie jesteś pewien, czy wybierasz odpowiedni obiekt? Chcesz mieć stuprocentową pewność, że maksymalnie wykorzystasz jego potencjał? A może nie masz wyraźnej koncepcji i zastanawiasz się, jaką kreację wybrać dla siebie, by spełnić swoje najskrytsze marzenia i mieć najpiękniejszy ślub na świecie? A może chcesz zaskoczyć Twoich klientów tak, by wybrali właśnie Ciebie, a nie konkurencję? Mimo, że sam jesteś bardzo kreatywny, czujesz że utknąłeś w tworzeniu kolejnej wizji i potrzebujesz świeżego spojrzenia?

Czasem wystarczy mała podpowiedź i wszystko nabiera koloru, życia i energii. Kluczem jest umiejętność syntetycznej analizy kontekstu, wytycznych, marzeń i żelaznej konsekwencji stylistycznej. Bywa, że chwila rozmowy może pomóc skierować Twój projekt na właściwe tory, gdzie będziesz już bezpiecznie i atrakcyjnie konstruować swoją wizję. Pracując z setkami klientów, odbywając tysiące rozmów i budując unikatowe koncepty, zebraliśmy doświadczenie, na bazie którego możemy wesprzeć Cię skuteczną poradą podczas spotkania tu i teraz. Z wartościowym komentarzem i inspiracją, która poniesie Cię dalej i mocniej! 


Są osoby, które lubią pracować, rozwijać się i rozmawiać indywidualnie. Chcą mieć dostęp do wykładowcy, jego wiedzy, doświadczenia i energii – wyłącznie dla siebie. Chcą czuć, że to co dostają jest przeznaczone właśnie dla nich, że mentor odpowiada na ich wyjątkowe potrzeby. Dzięki Wedding Help i możliwości konsultacji z Gabi Prządką możesz dowiedzieć się więcej, otrzymać doraźną pomoc, wsparcie, poradę czy rozwiązać swój problem także w innych obszarach niż kreatywność. Ten czas jest dla Ciebie i możesz go wykorzystać w każdym temacie, jaki Cię nurtuje. 

Dla kogo jest ta usługa?
  • Dla dekoratorów, wedding plannerów, panien młodych i agencji eventowych
  • Dla tych, którzy chcą zrobić kreatywną burzę mózgów na temat własnego wydarzenia, pomysłu czy kreacji
  • Dla tych, którzy chcą zaskoczyć swoich gości czy klientów nietuzinkowym rozwiązaniem kreatywnym 
  • Dla tych, którzy chcą zdrowego feedbacku i wyłapania słabych punktów: obiekt versus projekt, albo projekt versus budżet, etc.
  • Dla wszystkich, którzy ukończyli szkolenia SofD, albo brali udział w wydarzeniach i chcieliby pozostać jeszcze w kontakcie z Gabi – chcą pogłębić ważne dla siebie tematy, mają konkretne pytania, wątpliwości i poszukują odpowiedzi 
  • Dla tych, którzy mają konkretny problem i potrzebują rozwiązania oraz wsparcia
  • Dla tych, którzy cenią wartości i kompetencje innych, korzystają z nich i dzięki temu działają szybciej i sprawniej
  • Dla tych, którzy chcą skorzystać ze słynnych kreacji ArtSize, niekoniecznie sięgając po ich usługi dekoratorskie.

Konsultacje indywidualne
by Gabi Prządka

1000 zł

1500