Co nowego?

TREND SHOW  już jest dostępny w formie nagrania. Zapraszamy do korzystania z bardzo inspirującej wiedzy z dziedziny design i kreacji, rozwoju osobistego i biznesu, personal brandingu i nowości PR i marketing! 

CZYTAJ DALEJ

TREND SHOW - 26.02.2024 - to szkolenie o tym, co i dlaczego jest DZISIAJ trendy. Albo jeszcze lepiej - co zawładnie sercami i umysłami JUTRO. TREND SHOW to wiedza w pigułce, rozpęd, otwarcie kreatywne głowy i możliwość zaplanowania swoich działań w oparciu o tendencje światowe. 

CZYTAJ DALEJ

Są już nowe terminy szkoleń edycji jesiennej SofD!!! Przygotowaliśmy dla Was 4 szkolenia: DECO MASTER PROFESSIONAL LEVEL 1, DECO MASTER COMBO, FLORYSTYKA PERSONALNA PREMIUM ORAZ CREATIVE WEDDING PLANNER.

CZYTAJ DALEJ

Praktyczne zajęcia w SofD

Niezwykła przestrzeń poznańskiego DRAGONA - miejsca kultowego dla nocnych marków, magicznych momentów i nietuzinkowych spotkań. W to miejsce zaprosiliśmy naszych gości, by wspólnie wymyślić kreację scenograficzną a potem ją stworzyć. Podzieliśmy się na grupy, płynąć jednak do wspólnego celu. Powstała przepiękna dekoracja, w której zjedliśmy kolację i wznieśliśmy toast za efekt finalny :-) Podczas kursu DECO MASTER PROFESSIONAL - mamy zajęcia praktyczne oraz wykładowe i warsztatowe. To mix wiedzy z wielu dziedzin, które pozowalają spojrzeć szerzej na siebie, wzmonić umiejętności oraz inaczej przeczytać otaczający świat. Zapraszamy :-)

CZYTAJ DALEJ

DMP - to było dla nas wyzwanie! 17 kreatywnych osób, firm, osobowości...9 wykładowców z różnych światów. Mnóstwo oczekiwań z różnych zakresów. Ale...daliśmy radę! Jesteśmy szczęśliwi, bo już wiemy, że spotkania w School działają dobrze na ludzi, że czują się zaopiekowani, docenieni, dostają wiele wiedzy i inspiracji do dalszego rozwoju własnego oraz swoich biznesów. To szkolenie daje prawdziwego kopa. Po co chodzić pieszko, skoro można polecieć samolotem :-) 

CZYTAJ DALEJ

Praktyczne zajęcia w SofD

Pojechalismy z naszymi uczniami nad najpiękniejsze jezioro, jakie znamy wokoł Poznania.. Latami patrzylismy na niezwykłe korzenie, piasek i obłędną wodę tego jeziora. Magia tego miejsca udzieliła się 18 florystom, dekoratorom i artystom - stworzyli przepiękną wiosenną instalację o nazwie ODDECH. Co się dzieje przed, w trakcie i po takim happeningu możecie zobaczyć na fillmie ale by to poczuć na własnej skórze - musicie do nas po prostu przyjechać .Zapraszamy! Terminy jesiennych szkoleń już są dostępne w zakładce "szkolenia"

CZYTAJ DALEJ

Szkoła wypełniła wiosną swoje mury, przyjechało do nas dużo niezwykłych osób, jesteśmy bardzo szczęśliwi! SofD zbudowane jest wokół silnej idei, tworzonej latami w moje głowie. Sam sposób prowadzenia szkoleń, atmosfera i smaczki jakie mamy dla naszych gości, są dla nas równie ważne jak wiedza! Ludzie wyjeżdżają od nas odmienieni, uskrzydleni, widzą więcej i wiedzą gdzie chcą dalej iść. Dziękuję wszystkim naszym gościom, wykładowcom oraz sztabowi ogranizacyjnemu SofD: Anecie, Tatianie, Betty, Iwonie, Piotrowi, Magdzie, Oli, Kasi, Michałowi, Pawłowi, Zosi, Arturowi i Wiesiowi, bez których ta szkoła nie miała by szans ani powstać ani się rozijać!  

CZYTAJ DALEJ

Aneta Opała to jeden z wykładowców SofD, ale nie tylko...To dusza naszej szkoły! Ludzie się w niej zakochują od wejścia, ona wszystko widzi, czuje i zaprasza do bliskości w tak nienachalny i mądry sposób, że prędzej czy później uczniowie pdają jej w ramiona. Posłuchajcie co Aneta czuje i myśli po pierwszej edycji szkoleń. Zapraszamy do obejrzenia filmu. 

CZYTAJ DALEJ

Jak dobrze wiemy, zawód wedding plannera to karkołomne połączenie artysty, psychologa i kontrolera lotów - z przewagą kontrolera lotów. Liczy się kreatywność, ważna jest empatia, a koniec końców umiejętności logistyczne, planistyczne i nerwy ze stali. A dodatkowo za rogiem czai się groźny wróg - RUTYNA. W School of Deco wspieramy w każdym z tych obszarów.  W wiosennej edycji tego szkolenia, pojawili się topowi polscy wedding plannerzy, którzy wciąż chcą doskonalić swój warsztat, wdrażać nowe rozwiązania i pracować kreacją. Mądrzy są Ci, którzy się uczą! 

CZYTAJ DALEJ

Pierwsza edycja szkolenia DECO MASTR BASIC za nami. To szkolenie, w którym pokazujemy jak się rozwijać, jak budować swój biznes, portfolio, dlaczego i po co należy zmuszać się do wyjścia poza strefę komfortu, czego nie robić, jak budować relację z klientem, gdzie szukać inspiracji, gdzie są granice odwagi oraz jak budować niezwykłe koncepty, realizować je i dobrze szacować. Na te pytania odpowiedzieliśmy podczas dwudniowego szkolenia dla rozpoczynających swoją przygodę w branży deco. 

CZYTAJ DALEJ

Do świata fotografii, obserwacji, emocji przekazanej poprzez obiektyw - zaprasza w SofD Magda Adamczewska. Widziała wszystkie szkolenia, dokumentowała je, podglądała uczniów i również ma swoje przemyślenia na temat tego co robimy w szkole. Wspomina o tym, że na naszych szkoleniach pojawiają się osoby, które zaczynają swoją przygodę w branży ale też osoby bardzo profesjonalne i doświadczone. Łączy ich chęć rozwoju! Dla niej również, wielką wartością jest możliwość korzystania z wiedzy innych wykładowców oraz uczniów.   

CZYTAJ DALEJ

Spełniło się moje marzenie i szkoła wystartowała! Jesteśmy po pierwszym szkoleniu DECO MASTER BASIC, uczniowie dojechali i to z całej Polski! Poczułam, że ten autorski koncept ma sens! Wiem, że stworzylismy coś bardzo cennego, coś dobrego dla ludzi, dla branży a nawet dla siebie samych, bo przecież też wciąż się uczymy, również od naszych gości. Wkrótce relacje z kolejnych szkoleń. Obiecujemy się wciąż doskonalić i z każdego spotkania wyciągać mądre wnioski. Bardzo Wam dziękuję, że byliście i daliście mi siłę do dalszego rozwoju SCHOOL OF DECO! 

CZYTAJ DALEJ

Serdecznie Was witamy w School of Deco by Gabi Prządka!

Otwieramy drzwi szkoły dla całej branży ślubnej, eventowej, dla panien młodych i panów młodych oraz wszystkich, którzy kochają kreatywnie pracować i żyć! Jaka będzie szkoła? Kto w niej będzie wykładał? Jak są programy? Jakie cele nam przyświecają? Nasz film opowiada o wartościach, jakie opisują charatker School of Deco. Zapraszamy do obejrzenia filmu i zapoznania się z materiałami na stronie. Mówimy więc: DZIEŃ DOBRY! 

CZYTAJ DALEJ