Przejdź do strony: Start
Przejdź do strony: Gabi
Przejdź do strony: Nasze szkolenia

Poznaj wykładowców

Gabi Prządka

Przez ostatnie 19 lat zrealizowała setki scenografii dla różnorodnych wydarzeń – ślubów i eventów – od tych najbardziej kameralnych, po wielkoskalowe gale pod marką ArtSize. Posiada unikalne doświadczenie dekoratorskie nie tylko w branży ślubnej, ale także reklamowo-eventowej oraz wnętrzarskiej.

CZYTAJ DALEJ

Jacek Santorski

Psycholog, doradca, trener, ceniony wykładowca, mentor i superwizor. Uznany autorytet w zakresie psychologii biznesu. Zajmuje się m.in. związkiem pomiędzy psychologią przywództwa i efektywnością firm. Według niego nowatorskie zarządzanie powinno podążać w stronę coraz bardziej partnerskiego i otwartego, biorąc pod uwagę „realizm psychologiczny” i rachunek ekonomiczny firmy. Swoją wiedzą dzieli się w trakcie szkoleń i wykładów, na których uczy, jak być efektywnym menedżerem i liderem budzącym naturalny autorytet.

CZYTAJ DALEJ

Aneta Opała

Trener mentalny zarówno sportowców, jak i ludzi biznesu. Współpracuje w zakresie treningu mentalnego w klubach sportowych, prowadząc treningi grupowe oraz indywidualne z  poszczególnymi zawodnikami i ich trenerami, między innymi wspiera Volleyball Power Camp.

CZYTAJ DALEJ

Szymon Sikorski

Szymon Sikorski - Prezes Zarządu i strateg w Agencji PR Publicon. Prezes spółki The Sport. Członek zarządu Stowarzyszenia Agencji PR i członek komisji ds. mediów i marketingu w Polskim Związku Piłki Nożnej. Były Prezes Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Pełnił funkcję doradcy zarządu m.in. Association of Business Service Leaders (ABSL), Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. Założyciel i pomysłodawca cyklu konferencji Social Media Day (socialmediaday.pl)

CZYTAJ DALEJ

Iza Klein

Producent / reżyser / kierownik produkcji / stage manager
Specjalizuje się w organizacji projektów na największą skalę. Od 1997 roku działa w branży koncertowej, a od 2000 roku w produkcji video: programy telewizyjne, videoklipy, produkcja filmowa oraz video dedykowane do emisji w #online. 

CZYTAJ DALEJ

Beata Betty Bychowska

Mistrz florystyki – kreatorka do zadań specjalnych – odważna, kreatywna, doświadczona! Od ponad 10 lat przekuwa swoją pozytywną energię, życiową radość i solidne fundamenty wiedzy florystycznej, w kwiatową twórczość i promowanie nieszablonowego spojrzenia na sztukę układania kwiatów.

CZYTAJ DALEJ

Valentina Pokrovskaya

Wedding planner, twórczyni marki Wedding Alchemy by Valentina, niezależny ekspert największego polskiego portalu ślubnego Wesele z Klasą, członkini zarządu Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Pracując z Parami Młodymi z całego świata, Valentina stara się maksymalnie ułatwić komunikację i cały proces planowania korzystając z nowoczesnych technologii.

CZYTAJ DALEJ

Magdalena Adamczewska

Fotografka z wieloletnim doświadczeniem, ukończyła fotografię na wydziale operatorskim w Łódzkiej Szkole Filmowej (PWSFTviT). Reportażu uczyła się również u Krzysztofa Millera – najlepszego polskiego reportera ostatnich dwóch dekad, z którym przygotowała między innymi retrospektywę jego fotografii w warszawskiej Galerii Zachęta w 2008 roku.

CZYTAJ DALEJ

Agnieszka Sołtysiak-Zagożdżon

W swojej działalności zawodowej od lat zajmuje się doradztwem na rzecz mikro- i małych biznesów prowadzonych w branżach usługowych i handlowych, prowadząc Biuro Doradztwa Gospodarczego Logica Nova. Wykształcenie prawnicze, biegła znajomość zasad rozliczeń księgowych, mechanizmów rynkowych i sposobów pozyskiwania finansowania na tworzenie i rozwój firm, a także szeroki zestaw miękkich kompetencji czynią z niej konsultantkę niemal doskonałą.

CZYTAJ DALEJ

Paweł Kwiatkowski

Wytrawny PR-owiec z wieloletnim stażem, szef i założyciel agencji FLOWER POWER. Karierę zawodową rozpoczynał w USA jako dziennikarz „The New Journal” na Florydzie. Po powrocie do Polski pracował jako dziennikarz m.in. w tygodniku „Wprost” oraz jako redaktor naczelny miesięcznika „Home and Market”.

CZYTAJ DALEJ
ZOBACZ WSZYSTKICH
Przejdź do strony: Rekomendacje
Przejdź do strony: Co nowego?