Przejdź do strony: Start
Przejdź do strony: Gabi
Przejdź do strony: Nasze szkolenia
Przejdź do strony: Poznaj wykładowców

Rekomendacje

Katarzyna Bugaj

prezeska Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

prezeska Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych

! Doświadczona

Jestem przekonana, że zawodowe doświadczenie Gabi stanie się rakietowym wręcz paliwem dla szkoły. Kursanci będą mieli unikalną okazję uczyć się od praktyków, zajrzeć za kulisy jednej z największych firm z branży, poznać case study najbardziej emocjonujących projektów. Posłuchają analiz trendów i inspirujących forecastów nie tylko dla branży wedding. Nie mogę się wprost doczekać.

ZOBACZ WIĘCEJ REKOMENDACJI

Jacek Santorski

psycholog biznesu

psycholog biznesu

! Świadoma siebie

School of Deco to nowatorski projekt, platforma edukacji inspiracji na wysoce profesjonalnym poziomie. Holistyczny program, krok po kroku wprowadza uczesników w tajniki „rzemiosła” i zasady sztuki wypracowane przez lata praktyki i doświadczeń jego Twórczyni. Uczestniczki i uczestnicy mogą oczekiwać troskliwego, uważnego podejścia, z szacunkiem i wyczuciem, by móc otworzyć się na doznania zarówno ubogacające zawodowo, jak i życiowo – jak zadbać o swoich klientów, sukcesy projektów – i zarazem o siebie samych, komfort twórczej pracy i rozwój.

ZOBACZ WIĘCEJ REKOMENDACJI

Justyna Steczkowska

artystka, ikona stylu

artystka, ikona stylu

! Inspirująca

School of Deco to projekt powstały w wyniku bardzo autentycznego przeświadczenia, że doświadczenie zdobyte przez jej założycielkę przez lata pracy w ArtSize jest realną wartością, którą należy się dzielić. Gabi unika schematów i łatwych rozwiązań, łączy artystyczną wizję z najwyższej jakości wykonaniem i wiedzą techniczną. Inspiruje i zaraża pasją, a jej życiowa energia mogłaby ładować akumulatory. Rzadko spotyka się osoby z tak dużym doświadczeniem i jednocześnie z tak świeżym spojrzeniem – gorąco polecam!

ZOBACZ WIĘCEJ REKOMENDACJI
Przejdź do strony: Co nowego?