Przejdź do strony: Rekomendacje

Opinie absolwentów School of Deco

CREATIVE WEDDING PLANNER PROFESSIONAL - nie jest łatwo po 10 latach znaleźć jeszcze inspirację! Nie jest łatwo mnie zaskoczyć i zainspirować. Ale w SofD otrzymałam to wszystko a nawet więcej. Przyjechałam też po to by ulepszyć swoją firmę i ją zeskalować! Posłuchajcie jednej z najlepszych wedding plannerek w Polsce - Kasi. Ja oczywiście bardzo dziekuję, że nas wsparłaś i byłaś od początku rozwoju SofD!

CZYTAJ DALEJ

CREATIVE WEDDING PLANNER PROFESSIONAL - podziwiałam Gabi od lat, budując swoją markę, też chciałam by moje realizacje były "o czymś"! Kiedy ruszła szkoła, wiedziałam, że chcę tutaj być! Mogłam poznać wykładowców, których normalnie nie miałabym szans poznać!  Powstało coś niezwykłego dla branży wedding. Posłuchajcie Valentiny. Ja ze swojej strony bardzo Ci dziękuję za Twoją obecność i te słowa! 

CZYTAJ DALEJ

DECO MASTER PROFESSIONAL - posłuchajcie co mówi Michał o tym szkoleniu :-) Dla niego szkolenie to był "ODDECH". To on jest autorem hasła, jakie powstało nad jeziorem podczas warsztatów FLOWERS HAPPENING - jak widać w tej optyce Michał widział już później całe szkolenie - i miał rację! Dziękujemy Michał i do zobaczenia. 

CZYTAJ DALEJ

CREATIVE WEDDING PLANNER - spędziłam wspaniały weekend! Czułam się cudownie zaopiekowana, poznałam wiele bardzo inspirujących osób. Szkoda, że koniec...posłuchajcie Agi i jej opinii. Dziekuję

CZYTAJ DALEJ

DECO MASTER PROFESSIONAL - szkoła to wspaniałe miejsce do odnalezienia własnej drogi...posłuchajcie co o szkole opowie Wam Ewa. Dziękuję Ci. że przyjechałaś i dołączyłaś do grona naszego team Artsize.

CZYTAJ DALEJ

DECO MASTER BASIC - jesstem taka szczęśliwa, przepełniona wiedzą, moja dusza jest nakarmiona. Dawno czegoś takiego nie przeżyłam. Polecam Wam...posłuchajcie Hani - dziękujemy jej bardzo! 

CZYTAJ DALEJ

DECO MASTER PROFESSSIONAL - czas bardzo szybko zleciał :-) Moim marzeniem było tu przyjechać i poznać Artsize i School. Chce wdrażać wiele nowych rzeczy w życiu! Połsuchacie więcej. Jagódka dziękujemy za te słowa! 

CZYTAJ DALEJ

DECO MASTER PROFESSIONAL - Kasia lubi się rozwijać, szkolić w różnych kierunkach. Uważa, że nasze szkolenie jest unikatowe, ponieważ rozszerza perspektywę również o pracę mentalną. Dziękujemy Kasiu za Twoją obecność i twórczą postawę podczas naszego spotkania. Do zobaczenia :-) 

CZYTAJ DALEJ

CREATIVE WEDDING PLANNER PROFESSIONAL - od początku wiedziałam, że będzie niewiarygonie! To jest kosmiczny poziom. Czuję się rozwinięta, otwarta, uświadomiona i zaopiekowana. Czuję się gotowa na to, by robić nowe i jeszcze bardziej wymagające projekty. Dziękujemy Weronice za jej obecność w School nie tylko :-) 

CZYTAJ DALEJ

CREATIVE WEDDING PLANNER PROFESSIONAL - Gabi może dzielić się wiedzą bo robi to pięknie! Odważyłam się na pierwsza edycję, ale jestem zachwycona, tym co otrzymałam: Wiedzą, Empatią i radością! Jeśli nam się wydaje, że nie możemy się więcej nauczyć, również z zewnętrznych, poza branżowych inspiracji - to jest to błąd myślenia. Z tego czerpie się najwięcej. Daria dziekujemy za opinię i Twoją obecność w School oraz życiu Artsize

CZYTAJ DALEJ

DECO MASTER PROFESSIONAL - 3 kreatywne dni, otwierające i przestawiające różne rzecy w głowie. Można poznać wielu wspaniałych ludzi. Można dostać dobre narzędzia do rozwoju. Posłuchajcie dziewczyn. Sylwia, Julia - dziękujemy za Waszą opinię. 

CZYTAJ DALEJ

CREATIVE WEDDING PLANNER PROFESSIONAL - Ten weekend był wyjątkowy, czekałam na to szkolenie długo! Zobaczyłam jak ludzie z innych branż patrzą na naszą pracę, co oni rekomendują. Gabi zebrała wszystkie osoby w jedno miejsce i mogliśmy z tego skorzystać. Inne uczestniczki, które były na szkoleniu znam z social mediów i bardzo chciałam ich poznać :-) Czekam na kolejne edycje. Posłuchajcie opini a my Paulinie bardzo dziekujemy, również za cierpliwość, bo była jedną z pierwszych osób które kupiły to szkolenie! 

CZYTAJ DALEJ

DECO MASTER BASIC - Paulina ukończyła dwa szkolenia: Basic i Professional oraz odbyła indywidualne konsultacje z Gabi Prządka i Anetą Opałą - zbudowaliśmy dla niej takie kombo szkoleniowe, skrojone pod jej potrzeby.

Szkolenie spełniło moje oczekiwania w 100%. Dawno ktoś się mną tak nie zaopiekował. Posłuchajcie jakie są jej wrażenia. 

CZYTAJ DALEJ

DECO MASTER BASIC - to szkolenie otworzyło przede mną nowe możliwości i uświadomiło, że nalezy podążać za swoimi marzeniami. Posłuchajcie Joli. 

CZYTAJ DALEJ

DECO MASTER BASIC - wiem, że dzięki tym szkoleniom moja firma podniesie się o kilka poziomów. Ciepła i przyjazna atmosfera i wrócę tam na pewno! Posłuchajcie Klaudii

CZYTAJ DALEJ

DECO MASTER BASIC - to były cudowne 2 dni, z cudownymi ludźmi, w cudownej atmosferze i toną wiedzy! Posłuchajcie Joanny

CZYTAJ DALEJ

DECO MASTER BASIC - jestem osobą początkującą w swojej karierze dekoratora i florystki. Po tym szkoleniu wiem więcej i jestem bardzo zadowolona, że przyechałam :-) Posłuchajcie Karoliny

CZYTAJ DALEJ

DECO MASTER BASIC - dziękujemy za mocn inspiracji i rozwianie wielu wątpliwości! Posłuchajcie Ani i Moniki. My bardzo im dziekujemy za obecność! 

CZYTAJ DALEJ
Przejdź do strony: Polecają nas