WYDARZENIE DLA KAŻDEGO

Total Inspiration Lux

Wydarzenie

12.02.2022

W każdym z nas drzemią nieskończone pokłady fantazji, kreatywności, ciekawości świata. Kiedy je uwolnimy, możemy tworzyć niezwykłe rzeczy, dzięki którym świat będzie piękniejszy. 

Łatwo jest podziwiać niezwykłe zjawiska, dużo trudniej postrzegać codzienność w sposób wyjątkowy. Niezależnie od tego, jak żyjemy, lubimy czasem poczuć magię, przenieść się choć na moment w bajkowy świat, zobaczyć inne obrazy i poczuć je wszystkimi zmysłami. Nawet po powrocie do prostych zadań czy codziennych rytuałów pozostaje w nas „to coś” – wrażenia, zmysłowe wspomnienia. Najlepiej zapamiętujemy momenty zaskoczenia, zatrzymujemy w kadrze poczucie ogromnej przyjemności, bez świadomości, dlaczego dany moment zostaje w nas na całe życie. Znaczenie ma harmonia, na którą składa się nie tylko piękny obraz, ale też odpowiednia chwila i dana sytuacja przepuszczona przez filtr naszej osobowości. Kiedy te elementy współbrzmią, mają moc odblokowania nas i otwarcia na nowe: odczuwamy czystą radość, ogromną energię, ekscytację, czerpiemy z życia garściami i tworzymy nową jakość. 

Podczas Total Inspiration stworzymy taki właśnie świat: roztoczymy przed Wami magię, zabierzemy w podróż, która w jednym momencie uruchomi wiele sekwencji. Zazwyczaj nie doświadczamy szerokiego pakietu doznań w jednym czasie: albo mamy piękne widoki, albo trafiamy na doskonałą kuchnię ze świetnym winem, albo bierzemy udział w koncercie, albo spotykamy się z inspirującą osobą. Zwykle, żeby zgromadzić tyle wrażeń przemierzamy sporo kilometrów i poświęcamy cenny czas. My skumulujemy je w jeden dzień, dając Wam dawkę energii na wiele miesięcy! To luksus, jakiego na co dzień nie doświadczamy.
Kiedy chce się żyć i pracować kreatywnie, trzeba mieć oczy szeroko otwarte.

Podczas Total Inspiration pokażemy wartości, które wymagają oczu szeroko zamkniętych – w przenośni i dosłownie… Zaczarujemy Wasze zmysły i to wszystkie sześć naraz: spowodujemy, że to co usłyszysz trafi prosto do Twojej duszy, mocniej niż kiedykolwiek; przygotujemy smaki, które zmuszą do przymknięcia oczu z rozkoszy, oraz zorganizujemy szczere, otwarte spotkanie ze znaną osobą, która podzieli się z nami całą swoją wielowymiarową wyjątkowością i doświadczeniem. Do tego niezwykłego eksperymentu przygotują Cię trenerzy, którzy podpowiedzą, jak się otworzyć, odważyć i chłonąć wszystko każdą komórką swojego ciała.  Tego wydarzenia nie zapomnisz na pewno! Jeśli leżałeś – wstaniesz, jeśli chodziłeś – pójdziesz szybciej, a jeśli latałeś, polecisz jeszcze wyżej. To po prostu totalny zastrzyk energii i motywacji do pięknego życia! 

Dla kogo jest nasze wydarzenie?
 • Dla otwartych na przeżycia, eksperymenty i doświadczanie tego co nowe
 • Dla tych, którzy pracują w branżach kreatywnych: agencjach eventowych, scenograficznych, graficznych, muzycznych, kulinarnych, fotograficznych, video, 
 • w modzie, sztuce
 • Dla każdego, kto chce zrobić coś dla samego siebie i własnego rozwoju 
 • Dla tych, którzy chcą się zainspirować i zmotywować historią sukcesu osobowości dużego formatu
 • Dla tych, którzy kochają życie: podróże, smaki, wino, muzykę, sztukę i spędzanie czasu z inspirującymi osobami.
W trakcie wydarzenia doświadczysz m.in.:
 • bukietu smaków od najlepszych szefów kuchni w Polsce
 • spróbujesz wyjątkowych napojów, podanych w sposób niestandardowy
 • wejdziesz w świat obrazów, widoków, piękna i harmonii
 • magicznych dźwięków, mających moc przeniesienia do innego świata
 • mądrości z ust ludzi, którzy naprawdę wiedzą, co mówią i robią 
 • bliskiego kontaktu z osobą z pierwszych stron gazet – ale od strony, jakiej się nie spodziewasz.
Info dodatkowe:
 • Total Inspiration odbywa się raz w roku, a ilość miejsc jest ograniczona do 40 osób. 
 • Listę zaproszonych gwiazd oraz cenę na TOTAL INSPIRATION podamy do 30 kwietnia 2021
 • Wydarzenie zostanie zbudowane wokół jednego motywu przewodniego, który podyktuje dobór wszystkich elementów. 
 • Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz w "Pobierz Program"

Total Inspiration

cena wkrótce