Wróć do listy Aktualności

Ważne informacje: zmiana terminów!

Podjeliśmy trudną dla nas, ale w tej sytuacji jedyną możliwą  decyzję o przesunięciu szkoleń stacjonarnych edycji wiosennej na jesień. Aktualne terminy możecie zobaczyć w zakładce: szkolenia.  Jaka jest w tej chwili sytuacja każdy z Was wie, ale jest też wielka niewiadoma: co dalej postanowi rząd i jakie będą obostrzenia. Chcemy by nasze szkolenia, odbyły się w pełnej odsłonie, tak jak sobie to zaplanowaliśmy i wymarzyliśmy dla Was :-) dlatego nie idziemy na kompromisy, tylko czekamy na spokojniejsze czasy! 

Mamy oczywiście niedosyt i to ogromny! Wiele miesięcy pracowaliśmy nad wykładami dla Was, powstało też wiele pomocowych, wspierających, motywujących i dodających wiatru w żagle, materiałów. Postanowiliśmy wiec, nie czekać do jesieni i będziemy się z Wami spotykali regularnie w on-line dostarczając wartościowych treści, również bezpłatnych.

Warto zapisać się do newsletter oraz śledzić nasze social media - gdzie będziemy na bieżąco informowali o spotkaniach z nami i naszymi wykładowcami. 

Osoby, które już kupiły szkolenia są po rozmowach ze School, cieszymy się i dziękujemy, że rezerwacje zostały utrzymane! Nabór cały czas trwa, można zarezerwować sobie termin i najlepiej jeśli będziecie się z nami kontaktowali indywidualnie - dopasujemy sposób płatności do Waszych potrzeb i możliwości. 

pozdrawiamy zespół School of Deco