Przejdź do strony: Rekomendacje

Czy może być jeszcze piękniej? Bardzo zależało nam na oprawie wizualnej naszego wesela. Marzyła nam się, nie tylko pięknie udekorowana sala, ale i drugie wesele na zewnątrz, plenerowe z chilloutami, barem, strefą dla dzieci. Mieliśmy swoją wizję kolorystyczną i stylistyczną: pastelowy vintage, ale nie wiedzieliśmy jak to stworzyć, jak uzyskać taki efekt. Pomogła nam Gabi, projektując totalnie spersonalizowaną oprawę. Czuliśmy, że to jest specjalnie dla nas, czuliśmy się wyjątkowo, elegancko, zaskakująco, przytulnie i nade wszystko bezpiecznie. Ogromnie ważna była dla nas dyskrecja, by nasz ślub miał rodzinny i intymny charakter. Byliśmy spokojni, że cały zespół ArtSize to uszanuje. Cóż, to nie jest zwykła firma, praca z nimi to emocje, ciepło, przeżycie i spokój o stronę realizacyjną. Mogliśmy się cieszyć naszym dniem, o nic się nie martwiąc. Bardzo dziękujemy za te niezwykłe chwile i gorąco polecamy wszystkim! 

CZYTAJ DALEJ

Nasze wesele było sporym wyzwaniem i to na wielu polach. Nie mieszkamy w Polsce, podpisaliśmy umowę z częścią zamku, która wtedy była w trakcie budowy oraz wydawało nam się, że wiemy czego chcemy. Ale...jak poznaliśmy Gabi wszystko nabrało kolorów oraz elementów zaskoczenia. Mieliśmy obawy, bo o wielu rozwiązaniach nie słyszeliśmy, bo i jak skoro projekt powstał specjalnie i tylko dla nas. Zaprosiła nas wraz z zespołem ArtSize do swojego, kreatywnego świata, a my zaufaliśmy, poczuliśmy się spokojni i podekscytowani zarazem. Odległość przestała mieć znaczenie, remont również, a finalny efekt? Zamurowało nas, bo i było stylowo i bardzo nastrojowo. Goście i my również zapamiętają nasz dzień na długo, jeśli nie na zawsze! Polecamy z całego serca ArtSize by Gabi Prządka.

CZYTAJ DALEJ

To co zaprojektowała dla nas Gabi, to co wykonał cały zespół ArtSize, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Nie mogliśmy sobie tego piękniej wymarzyć. To jak Gabi słucha i rozumie ludzi, jak trafia z propozycjami... krótko – trzeba mieć to coś i ona to ma! Kobieta PETARDA! Nasze serca pękają z dumy, kiedy nasi goście weselni wciąż rozmawiają o cudownej dekoracji. Co mogli, to sfotografowali i dosłownie zabrali ze sobą we wspomnieniach. Życzymy wszystkim parom, aby trafiły na Gabi, bo otrzymają nieziemską kreację, dużo ciepła, niezwykłą energię opartą na radości i totalnym bezpieczeństwie. Przeogromne dziękuję, AGATA I MICHAŁ.

CZYTAJ DALEJ

To co uczyniła Gabi wraz ze swoim zespołem na naszym ślubie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Jeśli ktokolwiek potrafi na tej ziemi stworzyć nam kawałek raju i przenieść w totalnie magiczną przestrzeń, to bez wątpienia jest to ArtSize!!! No umówmy się...ja jako facet na kwiatach się nie znam, ale nie pamiętam żebym kiedykolwiek był pod takim wrażeniem jak w dniu swojego ślubu, kiedy magia, którą stworzyła Gabi po prostu zwalała z nóg. I do tego jacy normalni i ciepli ludzie!!! Nic, tylko BRAĆ ICH bez chwili zawahania.

Mateusz

CZYTAJ DALEJ
Kochani polecam firmę ArtSize z całego serca. Gabi, czyli twórca tych baśniowych scenografii to kobieta pełna miłości do tego co robi… Zaufałam i zdecydowałam się na kreacje mojego ślubu i było tak jak oczekiwałam. Nie jestem łatwym klientem i niełatwo mi dogodzić, z uwagi na to, że z designem jestem związana zawodowo. Kolejne doświadczenia zebrałyśmy podczas wspólnych projektów przy modowych sesjach zdjęciowych i tutaj także Gabi pokazała swój 100% profesjonalizm. Gabi jesteś wyjątkowa. Dziękuję.
CZYTAJ DALEJ

Dzięki ArtSize doświadczyliśmy cudu spełnionego marzenia. Przygotowaniami do naszego ślubu i wesela zajmowała się Gabi. Jej imponująca troskliwość i czułość na nasze potrzeby łączyła się ze znakomitym zmysłem organizacyjnym i swoistym „ciepłym” profesjonalizmem. Ujmująca serdeczność i krzepiące wsparcie od początku naszej współpracy łączyły się ze zrozumieniem i intuicyjnym podążaniem szlakiem moich osobistych wyobrażeń. Gabi to artystka, której tworzywem jest materia kobiecych, delikatnych marzeń. Razem z zespołem ArtSize zaczarowała moje wyobrażenie w materialną formę. Jej empatia, wynikająca z ogromnej wrażliwości i pasji oraz zmysł estetyczny, przenikały się z umiejętnością doradzenia w każdej kwestii, co dla przejętej panny młodej ma szczególną wartość. Dziękuję Gabi!

CZYTAJ DALEJ

Ślub, wesele – ten dzień ma być perfekcyjny. I właśnie taki był dzięki ArtSize. Chcieliśmy przenieść naszych gości w świat Andaluzji, którą kochamy. Pomysły ArtSize przerosły nasze oczekiwania i sami lepiej byśmy tego nie wymyślili. Aranżacja sali, nakrycia, bukiet, prezenty dla gości... Wszystko było dopracowane do ostatniego szczegółu i tu pojawił sie problem -ślub miał być plenerowy, w wymarzonej aranżacji, projektowanej od miesięcy, a tu nagle okazuje się, że będzie lało jak z cebra. Dwa dni przed ślubem następuje zmiana planów - ślub odbędzie się w innym miejscu, w sali. Niezliczone metry czarnego, zakurzonego materiału zwisające z sufitu i inne smaczki… Pani Gabriela spojrzała na mnie mówiąc spokojnie” "miejsce świetne – będziemy pracować dzień i noc, przerobimy zewnętrzne dekoracje i będzie pięknie!” I tak właśnie było –jak z andaluzyjskiej bajki, tak jak sobie wymarzyliśmy. Bardzo dziękujemy całemu zespołowi ArtSize za wysiłek włożony w to, by spełnić nasze marzenia.

Szczerze polecamy.

CZYTAJ DALEJ
Projekt aranżacji wnętrz naszego nowego biurowca, zarazem reprezentacyjnej siedziby firmy Maspex, powierzyliśmy Gabrieli Prządce z firmy ArtSize. Początkowo zależało nam na nowoczesnej i prostej estetyce, skupionej na dobrym osadzeniu funkcjonalności. Kiedy otrzymaliśmy koncepcję okazało się, że projektantka poszła o wiele dalej, zaczynając budowanie konceptu od obejrzenia struktury naszej firmy oraz jej atmosfery – to z kolei przełożyło się na klimat wnętrz, ich kolorystyki oraz doboru elementów w zależności od miejsca i funkcji. Niektóre pomieszczenia cechuje kreatywność i nietuzinkowe rozwiązania, inne elegancja i jakość. Całość projektu finalnie spięła wizja miodowo-czarnego biurowca, w którym wszyscy mieliśmy się poczuć nowocześnie, ale też domowo. Odwiedzają nas goście z całego świata doceniają przestrzeń w jakiej pracujemy, a my z dumą oprowadzamy ich po naszej siedzibie. Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na wybór Gabrieli do tak ważnej inwestycji, bo dzisiaj ten projekt nas określa i daje dużo radości na co dzień.
CZYTAJ DALEJ