SZKOLENIE DLA PANIEN MŁODYCH

Wedding PAKIET

Wesele marzeń

dostępne od 12.12.2023

Luksusowe ślubne koło ratunkowe, które pozwoli wybrać co dla Ciebie najlepsze, samodzielnie i prawie bez wysiłku zaplanować i zrealizować wesele marzeń, a w dodatku pozwoli Ci zachować głowę na karku, a na głowie koronę. Będziesz królową swojego ślubu i bohaterką tego dnia, który uszyjesz sobie – z naszą pomocą – dokładnie na swoją miarę. W dodatku podpowiemy Ci, jak w tym dniu nie zwariować (ze szczęścia).
Siła pakietu

Jak to w życiu, czteropak się opłaca. Każdy z kursów osobno kosztuje dużo więcej, razem tworzą nie tylko doskonałą ściągę ślubną, ale są też przystępne cenowo. Kompendium wiedzy ślubnej wraz z pomocą mentalną w pigułce. Warto połknąć, żeby potem cieszyć się wyjątkowym dniem – zaplanowanym idealnie dla Ciebie:

 • Wedding Deco
 • Wedding Pakiet - 7 stylów
 • 7 kreatywnych konceptów by Artsize
 • Wedding Self Care Aneta Opała
Jakie umiejętności zdobędziesz?
 • W ramach kursu Wedding Deco przejdziemy analizę, jakim typem jesteś i jaka ślubna konwencja najbardziej Ci odpowiada. Poznasz narzędzia doboru miejsca wydarzenia i ogólne zasady aranżacji tego wyjątkowego wydarzenia, które ma swoją dramaturgię i swój stały rytm.  
 • Następnie dokonamy przeglądu 7 wiodących trendów stylistycznych i ich wyróżników, charakterystycznych motywów, detali, rodzaju zaproszeń i komunikacji. Po tych dwóch krokach będziesz już wiedzieć, jaka konwencja do Ciebie pasuje, jak ułożyć wydarzenie, oraz jakie są najbardziej nośne aktualnie możliwości stylistyczne. Teraz kolej na:
 • 7 gotowych konceptów kreatywnych by ArtSize, czyli 7 przykładowych, gotowych koncepcji ślubnych, według 7 motywów przewodnich autorstwa jednej z największych firm dekoratorskich na polskim rynku, z ogromnym doświadczeniem. Można je potraktować jako skończony koncept do bezpośredniego przejęcia, albo jako szkoleniowy przykład, jak ułożyć własne wydarzenie według gotowego klucza, podmieniając motyw przewodni. Pełen sukces gwarantowany, co więcej – sama jesteś jego autorką!
 • Na koniec rzecz najważniejsza – skuteczne sposoby na rozbrojenie pułapek czyhających na bohaterkę tego wielkiego dnia, czyli na Ciebie: presja, stres, zabieganie, przeciążenie, oczekiwania najbliższych, nieoczekiwane zwroty akcji i wiele, wiele innych, które łączy jedno - mogą skutecznie zatruć radość ze ślubu Twoich marzeń. My, żebyś nie traciła głowy, wyposażymy Cię w wiedzę, jak tego uniknąć i w serię bezpieczników, z których nauczymy cię korzystać, żeby tego dnia świecić pełnym blaskiem, roztaczać aurę spokoju i harmonii.
Info dodatkowe: 
 • Szkolenie będzie udostępnione od 30 września 2021
 • Szkolenie można już kupić w atrakcyjnej cenie!
 • Więcej informacji znajdziesz w "Pobierz Program"

Wedding PAKIET Wesele marzeń

przedsprzedaż: 1600 zł

2200