USŁUGA DLA KAŻDEGO

Koncepcja by ArtSize

Wedding help

dostępne cały czas

Stworzymy dla Ciebie kreację Twojego wydarzenia. Wykonamy opracowanie projektu, na podstawie którego będziesz mógł pracować dalej: stworzyć dekorację, dać pomysł na event czy wesele swoim klientom, przekazać wytyczne innemu dekoratorowi, nadać bieg całości koncepcji.

Projekt zostanie opracowany w formie profesjonalnego moodboardu, opisującego zamysł w formie zdjęciowej i tekstowej. Omówiona zostanie idea główna, sposoby na osiągnięcie danego efektu i sposobu ich aranżacji. Podamy wytyczne stylistyczne, kolorystyczne, teksturowe, przykładowe gatunki kwiatów, sposób ich komponowania, proporcji wybarwienia, propozycje użycia odpowiednich nośników, dodatków, smaczków, a nawet specyfikacje do wypożyczeń: krzesła, meble, obrusy, serwetki, i tak dalej…

Jak wiemy, dekoracja to nie wszystko; by podbić jeszcze efekt końcowy omówimy kwestie oświetlenia i przekażemy inspiracje dotyczące uzupełniających atrakcji, artystycznych wykonań, kulinariów czy unikatowych napojów. Pojawi się wszystko, co ma wpływ na wizualny efekt końcowy każdego przyjęcia. Wspólnie przejdziemy proces realizowany na co dzień w ArtSize z naszymi klientami: rozmowa (z wcześniejszą konsultacją), następnie koncepcja i jej ilustracja. Różnica polega na tym, że my tego projektu nie musimy realizować: przekazujemy Ci pełny projekt wraz z prawami autorskimi do niego. Możesz zrealizować go sam, możesz przekazać każdej agencji dekoratorskiej, możesz wykorzystać jako kartę przetargową i wygrać z konkurencją.

Dla kogo jest ta usługa?
  • Dla wszystkich, którzy potrzebują kreatywnego konceptu wraz z najważniejszymi wytycznymi do jego realizacji
  • Dla dekoratorów, wedding plannerów, panien młodych i agencji eventowych
  • Dla tych, którzy potrzebują iskry, by dalej pracować nad kreacją
  • Dla tych, którzy cenią wartości i kompetencje innych, korzystają z nich i dzięki temu działają szybciej i sprawniej
  • Dla tych, którzy chcą zaskoczyć swoich gości czy klientów nietuzinkowym rozwiązaniem
  • Dla tych, którzy unikatowym pomysłem chcą wygrać z konkurencją
  • Dla tych, dla których najważniejsza jest klasa, styl i spójność wydarzenia
  • Dla tych, którzy chcą skorzystać ze słynnych kreacji ArtSize, niekoniecznie sięgając po ich usługi.
Dlaczego Artsize?:

Przez ostatnie 19 lat zrealizowali setki scenografii dla różnorodnych wydarzeń – ślubów i eventów – od tych najbardziej kameralnych, po wielkoskalowe gale. Posiadają unikalne doświadczenie dekoratorskie nie tylko w branży ślubnej, ale także reklamowo-eventowej oraz wnętrzarskiej. Pracowali dla wielu znanych marek, luksusowych brandów oraz słynnych postaci ze świata sportu, sztuki oraz biznesu, takich jak Łukasz Fabiański, Piotr Zieliński, Agnieszka Radwańska, Michał Kwiatkowski, Justyna Steczkowska, Mateusz Ziółko, Sylwia Romaniuk, Wojciech Kostrzewa, Krzysztof Pawiński i wielu innych. W swojej pracy łączą precyzyjny warsztat rzemieślniczy z humanistyczną podbudową, sprawiającą, że ich realizacje przeobrażają się w epicką opowieść – o ideach, o życiu, o pasjach. Metaforyczny świat tworzonych przez nich scenografii i projektów wnętrz, nacechowany jest artystycznymi odniesieniami, wędrówkami po stylach, zabawą z przestrzenią i formą. 
Głęboko wierzą, że interdyscyplinarna wiedza, szeroki horyzont i nieustanna ciekawość świata jest niezbędnym warunkiem sukcesu. Dlatego pokłady ich kreatywności są niewyczerpane i wciąż świeże, a szybkość analizy i trafiania w punkt z projektem, koncepcją –  najmocniejszym atutem.