Warsztaty praktyczne z Betty Bychowską

Florystyka
w scenografii

20.10.2022

Brakuje Ci doświadczenia florystycznego, ale chcesz włączyć kompozycje kwiatowe do swoich dekoracji? Nie wiesz jak "popłynąć" z formą kompozycji, aby wyróżnić się wśród konkurencji i osiągnąć efekt, zapierający dech w piersiach, nawet przy niższych budżetach? Brakuje Ci wiedzy technicznej? A może jesteś florystą, ale nie wiesz do końca, jak kreatywnie przełożyć swoją wiedzę na projektowanie i tworzenie scenografii eventowych/weselnych?

Te warsztaty są dla Ciebie! Poprowadzi je koordynatorka florystyczna ARTSIZE - Beata Betty Bychowska - mistrz florystyki, twórczyni najbardziej spektakularnych kwiatowych projektów w Polsce. 

Dowiecie się jak otworzyć głowę na nowe rozwiązania, gdzie szukać inspiracji i jak je technicznie wykonać.

Stworzycie niepowtarzalne kompozycje, które wcześniej zaprojektujemy w oparciu o solidną wiedzę techniczną.

Opanujecie tajniki twórcze, jak niepozorne i popularne nośniki przekształcić w oryginalne podstawy do kwiatowej scenografii.

Betty przedstawi Wam również rozwiązania, na Wasze trudności techniczne, które napotykacie w codziennej pracy z kwiatami.

Gotowi aby stworzyć to co z pozoru niemożliwe? Kreacja drzemie w każdym z nas, ale aby ją urzeczywistnić potrzeba solidnego warsztatu rzemieślniczego i technicznego.

 

Dla kogo jest nasze szkolenie?

Dla florystów i dekoratorów. Dla tych, którzy chcą rozwinąć skrzydła we florystyce scenograficznej, znaleźć odwagę na ciekawe rozwiązania, podsycić swój kreatywny potencjał i wspiąć się na techniczne wyżyny.

  • Dla żądnych przygód florystów – dojrzałych twórców, zbierających się na odwagę, by wcielić w życie najbardziej szalone wizje
  • Dla odkrywców – ciekawych wyzwań na ścieżce rozwoju wiodącej stromo do góry
  • Dla artystów – szukających w sobie nieco bardziej ścisłych kompetencji
Info dodatkowe:
  • W szkoleniu może wziąć udział do 10 osób

Florystyka w scenografii

2000